Podpořete Krev budoucnosti

Plánované vydání v roce 2019

Slovo autora Samuel Hornek

Svět možná nemůžeme zachránit, ale můžeme ho změnit. Scifi thriller Krev budoucnosti v živém příběhu ukazuje, jak obtížné volby čekají lidstvo v polovině 21.  století.

Když jsem byl malý, vzpomínám si jak do naší vesnice přivedli telefonní spojení a k prorezlé autobusové zastávce přistavili jedinou telefonní budku v okruhu několika kilometrů.  Naše pomyslné okno, skrze které jsme se dívali na možné budoucí události, byla tato budka a černobílá zrnící televize, na kterou jsme se občas směli dívat. Nikdy jsem se netajil tím, že jsem v dětství neměl přístup k technologiím. Ba někdy dokonce ani k elektřině a teplé vodě. Nedostatek vědomostí, jak je správně využít, mne pak stál mnohá zklamání a dohnat tento deficit dalo nemalé úsilí. Při pohledu na dnešní situaci, mi přišlo až absurdní, že přes tu pestrou paletu úžasných informačních zdrojů lidé netuší, co je již zanedlouho čeká. Vzal jsem proto pero a papír a sepsal dobrodružný příběh, kterým lidem ukáže šedou zónu naší budoucnosti. Část skládačky, o které se moc nemluví. Proč? Protože nutí lidi k zamyšlení a budí v nich touhu znát další odpovědi. Odpovědi na otázky ležící v zóně, kde se vytrácejí jinak jasně zřetelné rozdíly mezi užitečným a nebezpečným. Mezi dobrem a zlem. V knize zjistíte, jak velkou váhu budou mít volby jednoho člověka pro osudy mnohých. Budou to i vaše volby…

 

Vytvořte knihu o budoucnosti!

Mezi nápadem a prodávanou knihou na pultech regálů zeje obrovská propast, kterou dokáže překonat jen úsilí a spolupráce mnoha lidí. Společná práce jejich rukou pak vytvoří dílo zapsané nejen do křemíku, ale i na listy papíru, tak jak se tomu děje již po staletí.

Podívejte se na video, jaký tvořivý proces předchází zhotovení jediné knihy.

Podpoř knihu Krev budoucnosti

Koupí podporuješ lepší pochopení budoucnosti

O autorovi

Samuel Hornek

 Autor knihy Krev budoucnosti a nadšenec do technologií.

Jak se z podnikatele stane spisovatel?
Vyrůstal s pěti sourozenci v nuzných sociálních poměrech na malé vesnici v domě s děravou střechou, bez teplé vody a občas i bez elektřiny. Dnes se věnuje vzdělávání, on-line podnikání, managementu a projektům sdílené ekonomiky.

About Me