Partneři knihy

Staňte se partnerem či investorem

Staňte se partnerem knihy Krev budoucnosti a získejte originální propagaci v knize i na webu. Nebo se staňte zlatým partnerem a získejte tím účast na zisku z vydaných výtisků v Čechách i v zahraničí. Zároveň podpoříte českou sci-fi literaturu, která má ve světě nenahraditelné místo.

 SILVER PARTNER

Jako Silver Partner získáte logo na všech hlavních podstránkách webu a také jednu stránku s věnováním pro vaši společnost.

Váš projekt bude propagován a navíc získáte exkluzivní rozhovor publikovaný na osobním webu autora Samuel-Hornek.cz. Cena partneství je 10 000 Kč.

PLATINUM PARTNER

Můžete se také přímo podílet na vzniku knihy a vzít celý projekt z investičního hlediska. Připravujeme překlad do angličtiny a do dalších jazyků, včetně filmového scénáře. Jako Platinum partner budete mít jako jediný subjekt podíl na zisku z projektu, včetně případně vydaného druhého vydání, které volně navazuje na tuto knihu. Pro více informací nás kontaktujte.

Slovo autora Samuel Hornek

Svět možná nemůžeme zachránit, ale můžeme ho změnit. Scifi thriller Krev budoucnosti v živém příběhu ukazuje, jak obtížné volby čekají lidstvo v polovině 21.  století.

Když jsem byl malý, vzpomínám si jak do naší vesnice přivedli telefonní spojení a k prorezlé autobusové zastávce přistavili jedinou telefonní budku v okruhu několika kilometrů.  Naše pomyslné okno, skrze které jsme se dívali na možné budoucí události, byla tato budka a černobílá zrnící televize, na kterou jsme se občas směli dívat. Nikdy jsem se netajil tím, že jsem v dětství neměl přístup k technologiím. Ba někdy dokonce ani k elektřině a teplé vodě. Nedostatek vědomostí, jak je správně využít, mne pak stál mnohá zklamání a dohnat tento deficit dalo nemalé úsilí. Při pohledu na dnešní situaci, mi přišlo až absurdní, že přes tu pestrou paletu úžasných informačních zdrojů lidé netuší, co je již zanedlouho čeká. Vzal jsem proto pero a papír a sepsal dobrodružný příběh, kterým lidem ukáže šedou zónu naší budoucnosti. Část skládačky, o které se moc nemluví. Proč? Protože nutí lidi k zamyšlení a budí v nich touhu znát další odpovědi. Odpovědi na otázky ležící v zóně, kde se vytrácejí jinak jasně zřetelné rozdíly mezi užitečným a nebezpečným. Mezi dobrem a zlem. V knize zjistíte, jak velkou váhu budou mít volby jednoho člověka pro osudy mnohých. Budou to i vaše volby…

 

Podpoř Dnes

null

El. členství + tištěná kniha po vydání

290 Kč + poštovné zdarma

Získejte šíleně fantastický příběh! Pravděpodobně jste takovou knihu ještě nečetli. 

Koupí podporujete lepší pochopení budoucnosti

Děkuji za vaši podporu. Společně můžeme dát světu literaturu, která lidem přinese poznání zajímavou a nevšední formou.

O autorovi

Samuel Hornek

 Autor knihy Krev budoucnosti a nadšenec do technologií.

Jak se z podnikatele stane spisovatel?

10 let podnikání vás donutí napsat stohy nesmyslných textů. E-maily, nabídky, reklamní texty, články, příspěvky. Nakonec si v těch nesmyslných textech začnete hledat vlastní smysl. Vytvořit knihu je pak vrcholem starodávného řemesla, které již rozhodlo mnohé bitvy bez jediného výstřelu. Tuto moc má jen slovo.

About Me